Jeśli nie wiesz jak zacząć, to zrób to zwyczajnie i prosto-taką radę usłyszałam wczoraj podczas oglądania jednego z polskich filmów.

Dlatego dziś skupię się na konkretach i na tym co wyróżnia  niesamowity produkt jakim są ceramiczne kule zapachowe.


To unikalna propozycja dla fanów zapachu w domu. Tego produktu nie znajdziesz nigdzie tylko w sklepie

 

Madlennnhandmade

Wybrałam zatem najważniejsze argumenty przemawiające za wyborem Ceramicznych Kul Zapachowych Madlennn i te które świadczą o ich wyjątkowości.

1. Nie osłabia i nie niszczy właściwości aromaterapeutycznych naturalnych zapachów.

Większość transmiterów niszczy właściwości aromaterapeutyczne naturalnych zapachów. Mało który klient jest świadomy tego, że wysoka temperatura zabija te składniki zapachu, które mogą pozytywnie wpływać na nasz nastrój lub zdrowie. Temperatura w naszych kulach ceramicznych jest tak dopasowana aby zapach bez problemu wydostawał się na powierzchnie , nie eliminując przy tym właściwości aromaterapeutycznych naturalnych perfum do wnętrz.

2. Kule Madlennn są unikalnymi dekoracjami nadającymi ton pomieszczeniom.

zmienione na strone

Kula może stać się wyjątkowym ekskluzywnym prezentem z dedykacją. Nasz obdarowany otrzyma co ś co nie tylko pięknie wygląda ale jest funkcjonalne.

3. Są całkowicie bezpieczne.

To produkt, który jest bezpieczny dla zdrowia i łatwy w obsłudze.
Nie musisz się martwić tak jak w przypadku kominków, że przy okazji cieszenia się zapachem możesz zorganizować niechcący duże ognisko.

4. Pozwala na stosowanie naturalnych zapachów własnej twórczości.

Dla wielu z nas to najważniejszy argument.
To niesamowita frajda dla osób, które lubią mieć rzeczy inne niż wszyscy.Wystarczy zaopatrzyć się w naturalne olejki eteryczne i samemu bawić się w kreatora zapachu dla własnego domu.

5. Nie szkodzi zwierzętom.

Istnieje wiele produktów do emisji zapachu, które mają wiele skutków ubocznych. Niektóre dyfuzory emitują ultradźwięki, które źle wpływają na zwierzęta.

6. Można stosować w pokoju dla dzieci. Pozytywnie wpływa na zdrowie.

Wiele zapachów stworzonych do kul Madlennn możesz bez obawy stosować w pokoju dla dzieci. Możesz mieć pewność, że nie przemycasz do organizmu swojego dziecka żadnych sztucznych związków chemicznych.

7. Pozwala emitować codziennie inny zapach.

do artykułów

To niesamowite uczucie mogąc dopasowywać zapach do pory dnia i swojego nastroju. W zależności od tego jakie naturalne zapachy do wnętrz posiadasz, możesz ich dowolnie używać.
Większość transmiterów zapachu niszczy właściwości aromaterapeutyczne naturalnych zapachów.

8. Są niepowtarzalne, dlatego możesz cieszyć się ich wyjątkowością.

Artystyczne Kule Madlennn to unikalne rękodzieło. Nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Możesz być pewna, że Twoja sąsiadka nie kupi w markecie takiej samej kuli.
Jeśli nie zależy Ci na pojedynczych egzemplarzach, możesz sięgnąć po kulę z serii Madlennn Home

IMGP8445

9. Zapachy zaprojektowane do Kul Ceramicznych Madlennn są wykonane z najwyższej jakości certyfikowanych olejków eterycznych

Kule otrzymujesz wraz z trzema naturalnymi zapachami do wnętrz. Każdy zapach jest wykonany z przebadanych i najczystszych  olejków eterycznych. Zapachy są badane w laboratorium Pollena Aroma i przechodzą zaawansowane badania.

10. Otrzymujesz możliwość zindywidualizowania swojej kuli poprzez grawer.

na madlennn

Kula może stać się wyjątkowym ekskluzywnym prezentem z dedykacją.

Jak i dlaczego powstały ceramiczne kule zapachowe Madlennn?

Obecne na rynku produkty przeznaczone do emitowania zapachu w domu nie spełniały wszystkich oczekiwań. Jeśli na półce w supermarkecie widzimy odświeżacz powietrza to w 95 procentach jest to mieszanina chemiczna o kuszącym zapachu. Urządzenie do emisji zapachu zazwyczaj są tandetne i plastikowe, a dodatkowo trzeba  zazwyczaj obcować z określonym zapachem do momentu wykorzystania zapachu w pojemniczku. Obecne na rynku kominki zapachowe po pierwsze nie są bezpieczne, a po drugie szybko odparowywują zapach, dzięki czemu nie są anu zdrowe ani efektywne.
Dla osoby pragnącej cieszyć się naturalnymi zdrowymi zapachami, kominek nie byl dobrą opcją, ponieważ zbyt wysoka temperatura, którą osiąga się w kominkach eliminuje aromaterapeutyczne właściwości olejków, a nawet zmienia ich naturalne właściwości.
Idea powstania Ceramicznej Kuli zapachowej Madlenn powstała z potrzeby stworzenia produktu, który odpowiada na potrzeby najbardziej wymagającego klienta.
Mam nadzieję, że zerkniecie na produkt i napiszecie wasze  pierwsze odczucia 