Tym razem Gabriella Chieffo ponownie otworzyła drzwi do świata zmysłów dla mężczyzn.

Uwielbiam nuty męskich perfum, szczególnie , gdy wymieszane są z wonią skóry mojego mężczyzny. Tym razem mieszanka jest wielowarstwowa, wciągająca i oszołamiająca.

Początkowo świeża i niewinna, aby później zmienić swoje oblicze i stać przed nami z zupełnie innym obliczem. W tym zapachu cały czas coś się dzieje i rodzi z kolejnymi minutami nowy byt i nowe emocje. Jest w tych perfumach coś mistycznego, co sparwia, że zapadam się muzykę tej kompozycji z każdym kolejnym oddechem. Są niebezpieczne i piękne-takie jak lubię!

Jakie nuty zapachowe znajdziemy w perfumach  Quasiciello.

Nuty głowy: tangerynka, limonka, imbir

Nuty serca: czarny pieprz, cynamon, kardamon, galbanum

Nuty bazy: mirra, kadzidło, bób tonka, ambra, paczula, drzewo sandałowe

Początek podróży tych wyjątkowych perfum to lekkie cytrusy z nutą imbiru. To mieszanka lekka, otwierająca ciekawość i wzmacniająca apetyt. W kolejnych minutach, gdy do głosu dochodzi mieszanka czarnego pieprzu, kardamonu i cynamonu, nagle znajdujemy się w innym, zniewalającym świecie. To przestrzeń pozwalająca na śmielsze gesty i zdecydowanie potężniejsze emocje. Na koniec, taniec nut zapachowych przykryty jest woalem mirry, sandałowca, paczuli kadzidła otulonego ambra i nutami bobu tonka.