Uwielbiamy kupować biżuterię, a jeszcze lepiej się czujemy, gdy ktoś  w prezencie obdaruje nas czymś wyjątkowym. Jeśli tylko ktoś zna nasz gust i ma świadomość, że interesujemy się wszelkiego rodzaju artystyczną biżuterią, to stosunkowo łatwo wprowadzi nas w zachwyt.

Gdy my jesteśmy po drugiej stronie barykady i zastanawiamy się nad uszczęśliwieniem naszej przyjaciółki, mamy czy koleżanki, to wachlarz ręcznie wykonanych artystycznych produktów jest doskonałym źródłem inspiracji i jest  w zasięgu naszych możliwości.

Ceny artystycznej biżuterii

Indywidualne wzory, wyjątkowy pomysł artysty i przede wszystkim niepowtarzalność i oryginalność. Za to przede wszystkim płacimy wybierając prezent z artystycznej półki. Gdy do tego dojdzie cena kamieni szlachetnych musimy się liczyć z tym, że za coś wyjątkowego trzeba będzie zapłacić trochę więcej.

To zupełnie tak jak z wyborem auta. Możemy sobie kupić tanie funkcjonalne auto i możemy kupić takie, które wyróżnia się designem i jakością wykonania. Cena zawsze idzie w ślad za jakością. Sa takie modele biżuterii, które pochłaniają kilka godzin pracy artysty. Efekty za to są powalające.

Co wyróżnia artystyczną biżuterię
Jesteś pewna, że nie spotkasz podobnych kolczyków za każdym rogiem na mieście.
Masz coś wyjątkowego, orginalnego i do tego wykonanego z produktów wysokiej jakości.
To wyjątkowe uczucie, gdy zatrzymuje Cie ktoś na ulicy i pyta: jakie piękne kolczyki ! Gdzie pani kupiła?

W świecie przepychu i tak dużego nasycenia rynku to naprawdę wyjątkowe wyróżnienie 🙂

Jesteśmy nieco próżni…Lubimy komplementy!

Dziś przygotowałam dla Was zbiór, który  niewątpliwie zachwyci niejedna kobietę. Cały wachlarz tej artystycznej biżuterii możecie zakupić w moim sklepie     Madlennn

Oprócz ceramicznych kul zapachowych stawiam na wyjątkowe, wyróżniające się  artykuły z duszą.