Trzaskający mróz, który niejednemu dał się odczuć, piękny krajobraz cały w bieli i wrażenie, że czas trochę zwalnia, to specyficzny okres.
To czas, gdzie mamy potrzebę tworzenia własnej oazy utkanej z herbaty z cytrusami i sokiem malinowym, dobrej książki i nieziemskiego zapachu rozpieszczającego nas do granic możliwości.

Taki przepiękny naturalny zapach do domu właśnie stworzyłam. Na razie cieszę się nim wraz z moimi najbliższymi. Już za miesiąc będzie dostępny w moim sklepie

Madlennnhandmade
Na chwilę obecną są tam dwa przepiękne i naturalne zapachy do pomieszczeń. Oczywiście każdy ma swoje dodatkowe właściwości aromaterapeutyczne.

Nie byłoby możliwości cieszyć się zapachem zdrowych perfum do pomieszczeń, gdyby nie kule Madlennn.

To luksusowa dekoracja do domu ,  która emituje zdrowy zapach.

Dzięki  kulom  oprócz pięknego zapachu mogę swobodnie oddychać, mam pewność, że nie szkodzą zdrowiu moich dzieci, a pozytywne emocje unoszą się cały czas w powietrzu. Zapach nie tylko pięknie pachnie ale również wpływa pozytywnie na emocje.

Przypomnij sobie jak się czujesz, gdy wchodzisz do ogrodu po deszczu. Tylko naturalne zapachy mogą tak wspaniale wpływać na nasze emocje  i samopoczucie.

Gdy tylko zapach będzie dostępny w sklepie opisze wam jego skład i właściwości aromaterapeutyczne.
To kule Madlennn są inspiracją do powstania kolejnych wspaniałych i zdrowych zapachów.

Artystyczna i luksusowa dekoracja do domu

To przepiękne artystyczne dekoracje domu i wspaniały zapach w jednym. Do kolekcji ceramicznych kul Madlennn dołączyły kolejne wzory. Zresztą zobaczcie sami…

Ostatni wzór bardziej surowy. To wzór doskonale komponujący się do pomieszczeń w stylu postindustrialnym lub rustykalnym.