Tania rozrywka dla sprawnych inaczej? Bestselery telewizji niezmiennie od kilku lat.

Co rok zmieniają się tylko tytuły…
Wystarczy tylko kilka minut, a już płyniemy na fali nowej afery. Prawie jak u sąsiada…
Jeszcze tylko kilka minut zerknę i wyłączę to badziewie. Przecież i tak kroję teraz warzywa, a nic w tej szmaciarskiej telewizji nie ma dla Ludzi z aspiracjami… ech…
Zresztą, przy tym nie trzeba myśleć, a dzień był taki ciężki.
O kurczę znowu się kłócą?! Skąd oni ich wzięli do tego programu ?!
Gdyby grzybów po deszczu było tyle, ile prezentuje nam telewizja propozycji tzw.  reality show w swoim wachlarzu programowym, zawsze mielibyśmy  pełen  koszyk.
Prawie każdy z kim rozmawiam wyrzeka się jak diabeł święconej wody, że jest fanem tych kąsków telewizyjnych. Gdy wpadam z wizytą i akurat leci ,, Dlaczego ja?’’ czy inna szpiegowsko-psychologiczno tragikomiczna afera oczywiście nikt tego nie ogląda, tylko tak leci….Oczywiście, rozumiem….u moich córek też tak tylko leci….
Myślicie, że tv nie robi badań?! Nie sprawdza co oglądają Polacy i co chcą oglądać? Są twarde statystyczne dowody dzięki którym nas tym katują.

Co zatem powoduje, że rzucamy okiem? Oczywiście tylko czasami, przez przypadek 

1. Jaki ja jestem normalny!
U nas może i się kłócimy i Jasio czasem rzuci klockami w talerz , ale żeby tak! Przecież to chorzy ludzie! Uff, my jeszcze jesteśmy normalni!
2. Tam się zdradzają każdy z każdym!
Może i świętością nie grzeszymy  ale przy tamtych akcjach nasze to mały pikuś. Hm…a tak na marginesie, ten sms po 24.00, to mi coś śmierdzi…

3. Jestem piękna i młoda. Oni są strasznie zaniedbani.
Dobrze jest popatrzeć na próbkę społeczeństwa. Od razu humor dopisuje, gdy idę przed lustro.  Ja nie wyglądam na swoje lata. No i ten gust. Królowie białych skarpetek w sandałkach!

4. Skąd oni ich wzięli?!
Każdy program obfituje w dandysów w plastikowych klapkach, Ferdków Kiepskich i księżniczki w przykrótkich leginsach. Do tego zestawu ,,must have’’ dodano nam ,,chłopaków..’’ gdzie prawie co drugi wyznaje zasadę ,,co drugi ząb wystąp ’’.
To prawdziwe wykopaliska!

5. Wciąga lepiej niż bagno na skraju lasu
Wystarczy tylko kilka minut, a  już mamy włączony tryb podglądacza. Tak pod drzwiami czy na ulicy nie można podkręcić nagłośnienia i bezczelnie obcinać, a ponadto możemy przyjść  z makijażem na filetowo. Tu natomiast na pełnym luzie opcja all inclusive. To się nazywa właśnie  małe szczęście Dulskiej…

6. Nawet dla hipochondryków jest szpital
Jak mogłoby być inaczej skoro służba zdrowia to taki wdzięczny temat, a przecież życie normalnych ludzi zdrowiem się  toczy. Taki program to uboga wersja na dobre i złe, z tym, że tutaj zabrakło kasy na gaże dla aktorów  pokroju Foremniak. Ale kto by tam oglądał Foremniak 🙂 Ma tyle lat i zmarszczek nie widać!

Na razie na tyle. Tv ciągle będzie nas zaskakiwać, a my będziemy z wdzięcznością oceniać naszych celebrytów tych mniejszych i tych wschodzących.