Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego to dobra opcja dla firmy, która chce zbudować swój kanał sprzedaży. Różnorodna tematyka pozwala na przyciągnięcie dużej ilości różnorodnych odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami.
Jeżeli na portalu będzie się poruszać zagadnienia z różnej tematyki, przyciągnie się też innych odbiorców, którym można zaoferować szeroką gamę produktów. Tematyka sportowa czy motoryzacyjna przyciągnie na przykład mężczyzn w średnim wieku, którym można zaoferować narzędzia do pracy lub kosmetyki do samochodu. Kobiety interesuje świat gwiazd, lifestyle, moda czy kosmetyki. Te tematy przyciągną żeńską część odbiorców oraz będzie się dobrze sprzedawać zaoferowana w formie produktów. Młodzież zainteresuje się grami, komputerami, telefonami lub modą młodzieżową.
Strona nie musi przyciągać aż tak różne grupy odbiorców. Różnorodność tematów może obejmować na przykład zainteresowania kobiet, które znajdą na nim takie kategorie jak: dieta, moda, świat gwiazd, ćwiczenia, zdrowie, dzieci czy wnętrza. Zróżnicowanie zatrzyma je na dłużej na portalu i spowoduje, że będzie na niego częściej wracać.