Organizacja udanego przyjęcia nie jest wcale łatwa. Zamówienie lub przygotowanie posiłków, nabojów oraz ozdób wymaga wiele czasu i wiele wysiłku. Jeżeli towarzystwo nie jest zbyt zgrane ze sobą może następować problem również z klimatem takiego spotkania. W końcu nie wszyscy są asertywni.
Jednym ze sposobów zaradzenia temu problemowi jest zatrudnienie specjalistów. Fordanserki, czyli osoby pozytywnie zakręcone z dużą dawką energii i humoru pomogą w rozkręceniu zabawy. Jest to nowy trend, dopiero od niedawna znany w naszym kraju. Jednak po ilości zgłoszeń widać, że zapotrzebowanie jest bardzo duże. Takie osoby naprawdę mogą pomóc w sytuacjach podbramkowych, a ich usługi nie są wcale bardzo drogie. Z firmowej imprezy potrafią zapewnić całonocne szaleństwo.
Choć może z początku wydawać się to trochę dziwne jednak osoby, które skorzystały z takich usług zawsze były bardzo zadowolone. Niektóre z nich już nie wyobrażały sobie zabawy bez takich osób. Może mimo pewnego niezrozumienia warto skorzystać.