Lubicie jak Wasze domy pachną-to oczywiste! Święta to magia kolorów, migających lampek , pysznych potraw i oczywiście zapachu.

Z tak szerokiej półki zapachów, które są idealne na święta jaki wybrać? Który będzie zachwycał i dobrze wpływał na atmosferę?

No właśnie. Czego oczekujesz od swojego zapachu na święta?
Czy  oczekujesz, aby rozchodził się po całym domu i był wyczuwalny ?
Czy  poszukujesz konkretnego aromatu nieodzownie łączącego się z atmosferą świąt?
A może zależy Ci na zapachu i eleganckim opakowaniu? Przecież ma być wyjątkowo!
Czy zależy Ci, aby zapach wpływał na poprawę stanu powietrza w Twoim domu?
A może chcesz, by był prawdziwą aromaterapią?

Sa produkty, które spełniają te wszystkie wymagania i oferują o wiele więcej-oryginalność zapachu. Uwierzcie mi –zapachy oparte na naturalnych olejkach, żywicach i absolutach to zupełnie inna jakość niż te oparte na syntetycznych esencjach.

Zapachy, które pozytywnie wpływają na odczucia, budują świąteczną atmosferę i są bardzo ważnym elementem układanki domowego ogniska. Dziś napiszę o tych dyfuzorach, które mają piękny oryginalny zapach, potrafią nie tylko  tworzyć ciepłą atmosferę ale są w stu procentach naturalne.

Zapach na święta, który zachwyca i pomaga-czemu nie?

Wybrałam 4 dyfuzory zapachowe, które moim zdaniem zapachem najbardziej pasują na święta, a do tego pachną naprawdę intensywnie i będą współtworzyć świąteczną atmosferę Waszych domów.

BLACK DIAMOND

Uwielbiacie dobre połączenia paczuli i żywic? Black Diamond to oryginalne i naprawdę dobre połączenie paczuli, róży, żywic drzewnych otoczona woalem kawy i wanilii. Cudny bukiet zapachowy, który jest bardzo dobrze wyczuwalny.

MYSTERY AUTUMN

To zapach według mnie idealny na czas świąt i zimne dni.

Mystery Autumn zawdzięcza swoją barwę i  tajemniczy lekko drzewny ogon  takim składnikom jak: drzewo sandałowe, drzewo różane, żywica benzoesowa i kadzidło. Zielony liść, który wyczuwalny jest w zapachu pochodzi z połączenia bergamotki i patchouli.

Rosewood of Quebec

To piękny korzenny, a zarazem drzewny zapach. Uwielbiam go wąchać-za każdym razem, gdy podchodzę i wącham mimowolnie się uśmiecham. Są zapachy, które mają wyjątkową energię!

Yellow Wood

To dyfuzor o zapachu, który pokochałam miłością doskonałą. Dyfuzor Yellow Wood trochę przypomina mi mój ulubiony zapach Woody Mood ale ma swój charakter. Idealnie sprawdzi się na święta u wszystkich gustujących w niszowych akordach.