Wszystko wokół pachnie- również nasze domy. Domy pachną!
Doskonale o tym wiemy. Nic tak nie określa nas i naszego domu jak  zapach.

Zapach domu zimą , wiosną…

Zapach domu i zapach pomieszczeń. Dodajmy do tego jeszcze zdrowie i samopoczucie pod wpływem aromatów. To niesłabnący i ciągle żywy temat. W tym temacie brak jest   najbardziej odpowiedniej pory roku. Zapach jest ważny cały rok. Wiosną i latem nasze zmysły są  bardziej przychylne odświeżającym lekkim zapachom , nieco inne natomiast zapachy królują w naszych domach zimą.
Problem nadawania zapachu domom towarzyszył ludziom już od starożytności. Kadzidełka, suszone zioła, żywice, rozpylane w powietrzu esencje kwiatowe, świece, zapachy z kominków-to tylko część pomysłów na zapach w domu.
Nietrudno jest wymyśleć coś niesamowitego i bardzo drogiego. Prawdziwa sztuka to stworzyć produkt  o wysokich standardach, w stu procentach spełniający wysokie wymagania, za rozsądne pieniądze.

Kule  marzeń na miarę naszego portfela

Z nieskrywaną dumą pisze o kulach Madlennn Home, ponieważ to produkt będący wypadkową potrzeb. To produkt, z którego cieszyć się może każdy kto chce.

Różne wzory, ciekawe kolorystycznie i te zapachy! Zresztą zobaczcie sami:

Kule
Waśnie z miłości do zapachu i z potrzeby stworzenia produktu dostępnego powstały kule z linii Madlennn Home.

W kulach zapachowych Madlennn Home skupiamy się na zapachu,zdrowiu i na emocjach.

Namaszczenie  codziennych chwil w domowym zaciszu już od teraz jest możliwe.

W ciągu kilku minut  Twój dom zamieni się w oazę subtelnych nut zapachowych.

Te perfumy do wnętrz w kulach dzięki wyselekcjonowanym, naturalnym składnikom  pozwolą odzyskać równowagę , uspokoić myśli, zrelaksować się w zaciszu domowym czy celebrować rzeczywistość.

Wszystko to dzięki aromaterapeutycznym właściwościom  perfum do wnętrz Madlennnhandmade.
Dzięki perfumom w kulach ceramicznych Twój dom   może być przepełniony   zachwycającym  zapachem, a Ty możesz dodatkowo cieszyć się aromaterapią w domu i unikatowym, artystycznym designem kul.
Zyskujemy coraz więcej zwolenników. Powodów jest wiele. To produkt mający prawdziwą i czystą duszę. To najważniejszy  powód.

Gorąco polecamy dla Waszych domów.