Jak często widzicie staruszkę, która mając ponad 90 lat staje się twarzą kosmetyków do pielęgnacji cery?

Zewsząd jesteśmy zalewani pięknymi modelkami, które obiecują nam, że jesteśmy tego warte, inne z kolei przekonują, że wystarczy jedynie kropla cudownego eliksiru, aby zmienić naszą skórę. Każda z nas tak naprawdę z przymrużeniem oka traktuje obietnice cudów bez wysiłku z naszej strony.

Czy można regenerować skórę bez dbania o całokształt?

Nikt nie przeczy, że istnieje cała gama skutecznych kosmetyków  pomagających utrzymać nam młodość i dobrą kondycję skóry, żadna jednak z marek z  którymi się spotkałam, nie mówiła wprost o konieczności podejścia holistycznego do pielęgnacji.

Frame jest pierwszą marką, która podchodzi holistycznie do procesu pielęgnacji.

Nie obiecuje cudów, bez zmian w naszym życiu.

Celem jest zdrowy styl życia

Założyciele marki Frame  przekonują, że celem jest zdrowy styl życia.

Produkty składają się na wyjątkowy rytuał pielęgnacji.

Przewaga Frame-inne postrzeganie samego procesu starzenia się.

,, Starzenie się jest niezwykłym procesem, dzięki któremu stajesz się osobą, którą zawsze powinieneś być’’.

Dawid Bovie

To właśnie ta sentencja jest sednem podejścia marki FRAME do samego procesu, który jak wszyscy wiemy, jest nieuchronny i nieodwracalny.

Produkty marki Frame zachęcają do celebracji życia i wzmocnienia samej jednostki.

Wszystko co oferuje ta nowatorska firma składa się na rytuał tworzący zdrowy styl życia. W skład linii wchodzą:

Pierwszy filar: kosmetyki.

To bardzo zaawansowane technologicznie produkty oferowane dla każdego klienta indywidualnie. Założyciele marki twierdzą, że coś co jest dla wszystkich, nie może być dobre. Każdy z nas jest po prostu inny. Styl życia, poziom zdrowia i cały szereg czynników sprawia, że również kosmetyki powinny być dobierane bardzo indywidualnie, aby miały szansę przynieść efekty.

W skład linii kosmetyków wchodzą kremy, sera, pilingi i emulsje.

Drugi filar linii marki Frame to mechaniczno-biologiczne akcesoria.

Wszystko co proponuje marka to mały salon kosmetyczny we własnym domu, na wyciągnięcie ręki. Aby kosmetyki mogły  skuteczniej działać i wejść w głąb skóry,  Frame proponuje masażery, specjalne rollery, urządzenia do odświeżania twarzy specjalną mgiełką, czy urządzenia do wytwarzania dużej ilości bardzo zdrowego wodoru w wodzie.

Powiem szczerze, że jestem ogromną fanką zaawansowanego technologicznie masażera, które najpierw rozgrzewa twarz, później wibruje masując ją, a na koniec schładza i zamyka komórki. Już wiem co chcę na gwiazdkę…:)

Photo by: Cyfrogaleria Marcin Szymczak (www.cyfrogaleria.pl)

Photo by: Cyfrogaleria Marcin Szymczak (www.cyfrogaleria.pl)

Poprawa skuteczności działania poprzez urządzenia to jedno, natomiast przyjemność, która jest dostarczana skórze to drugie.

Trzeci filar to suplementy, nutraceutyki i napary ziołowe.

Firma proponuje specjalnie dobrane zioła i suplementy, które mają za zadanie wzmacniać organizm od wewnątrz. Często czytamy, że jesteśmy tym co jemy i szybko o tym zapominamy. Frame przypomina nam, że należy dbać o siebie całościowo.

Frame-jest jeszcze coś…

To zostawiłam na koniec. Marka Frame jest połączeniem kilku znanych włoskich firm specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków  oraz składników do leków  i nutroceutyków. Każda z tych firm posiada silne zaplecze badawcze, które dało początek Radzie Naukowej w marce Frame. To dzięki powołaniu Rady Naukowej każdy konsument , który pragnie uzyskać kompleksową pomoc w walce o swoje zdrowie i wygląd uzyskuje to co mu potrzebne. Firma dopasowuje  tylko do niego rozwiązanie i co za tym idzie produkty.

Obsługa marki FRAME Jak to działa?

Początkiem jest wypełnienie bardzo obszernego testu z szeregiem pytań. To odpowiedzi na te pytania pozwalają naukowcom zorientować się w potrzebach naszego organizmu. Następnym etapem jest badanie skóry specjalnym urządzeniem. Urządzenie mierzy między innymi stopień nawodnienia skóry. Wszystkie dane wysyłane są do fabryki i na tej podstawie klient otrzyma produkty stworzone specjalnie dla niego. To sposób, gdzie możemy być pewni, ze dostarczamy organizmowi  najbardziej optymalne rozwiązania.

Marka Frame jako jedna z niewielu może poszczycić się tworzeniem kosmetyków dla bardzo wymagających organizmów: ludzi po przeszczepach, różnorakich zabiegach ( również zmianie płci)

To ogromne zaplecze techniczne i finansowe pozwala na tak silnie skoncentrowaną na kliencie obsługę klienta.

W ofercie dostępne są trzy linie: Prevention (dla osób w wieku 20-30 lat), Restoring (polecana od 45. roku życia lub wcześniej, jeśli skóra jest zniszczona) oraz Maintenance (dla osób w wieku ok. 30 lat lub po zakończeniu programu Restoring dla podtrzymania jego dobrych efektów).

Gdzie kupić w Polsce?

Marka Frame debiutowała w jednej z najlepszych perfumerii w Polsce- Quality Missala,  tam też jest dostępna w sprzedaży.

To bardzo dobry wybór ze względu na fachową i nastawioną na dobro klienta obsługę.

Polecam, ponieważ marka Frame to perełka wśród ekskluzywnych marek.