Język angielski – the best of the world!
Język angielski uznawany jest za jeden z najpopularniejszych na całym świecie. Coraz więcej osób się nim biegle posługuje, przez co z powodzeniem może porozumieć się w niemal każdym zakątku świata. Co więcej – to właśnie nauka angielskiego jest najbardziej promowaną spośród wszystkich tych, które oferują szkoły językowe.
Dlaczego właśnie język angielski? Jest nie tylko najpopularniejszy, ale być może również – i najprostszy. Rozpowszechniony w całym świecie, stał się językiem uniwersalnym i ponadczasowym. Wybierając ten język właśnie, nikt nie patrzy na pochodzenie czy kolor skóry. Jako środek komunikacji, język angielski staje się łącznikiem wielonarodowościowym i kulturowym.
Nauka angielskiego w Polsce rozpoczyna się już na etapie przedszkolnym. Ta dobra tendencja wymaga, by maluchami zajmowali się profesjonaliści i lingwiści z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Tylko oni są w stanie sprostać wymaganiom rynku i przekazać dzieciom tak ważne podstawy językowe, które ukształtują ich późniejsze nawyki językowe.