Dziś o perfumach wyjątkowych i bliskich memu sercu.
Długo trwało zanim  moje wrażenia mogłam ubrać w słowa. Spotkanie z tym zapachem to było pełne zauroczenie już od pierwszych nut.


Wyobraź sobie, że otwierasz flakonik i już od pierwszych sekund jesteś w zupełnie innym świecie.  Czujesz, że masz do czynienia z zapachem niezwykłym i wyjątkowo bogatym.
Jeśli miałabym opisać w bardzo zwięzły sposób ten wyjątkowy zapach to pojawia się jedno określenie: idealna symfonia nut zapachowych. Niezwykła lekka słodycz idealnie skomponowana z nutami aromatycznych przypraw.
Wyczuwalne już na początkowym etapie aromatyczne przyprawy  nadają kompozycji wyjątkowej, stonowanej, a zatem eleganckiej pikanterii.
Naxos rozbraja wyjątkowym, dystyngowanym i zrównoważonym akompaniamentem nut zapachowych. Nic tu nie jest przypadkowe.

Jakie nuty wybrzmiewają w tej wyjątkowej kompozycji?

W sercu zapachu  bujnie rozkwita jaśmin, szczodrze osłodzony aromatycznym dzikim miodem i wyjątkowo aksamitna wanilia. Kropką nad i jest bób tonka i nuty tytoniu, który bardzo delikatnie otula całą kompozycję.
To jest największa moc tego zapachu i jego wyjątkowy urok. To ogon, który otula  przez długie godziny nasze zmysły, rozpieszczając zakątki duszy.

na strone madlenn

Nuty zapachowe Naxos:

Nuty głowy: włoska bergamotka i włoska cytryna, lawenda
Nuty serca: jaśmin Sambac, cynamon, miód, kaszmeran
Nuty bazy: liście tytoniu z Toskanii, bób tonka, wanilia

Zapach został wydany przez znaną i uznaną włoską markę Xeriof, dla uczczenia 150 lat zjednoczenia Włoch. Komponując zapach inspiracją była piękna Sycylia. Jej ciepło, urok i wyjątkowy magnetyzm.
Z bogatej oferty zapachów łatwo możemy znaleźć perfumy, które stają się naszym totalnym zauroczeniem. Naxos to kolejne perfumy, które ukradły moją duszę.