Jarmarki bożonarodzeniowe prawie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na duży wachlarz ciekawych i wyjątkowych wystawców w jednym miejscu. Tym razem również nie było inaczej.

Mnóstwo uśmiechniętych ludzi polujących na ciekawe prezenty i takich pragnących poczuć klimat świąt  dużo wcześniej.

Takie wydarzenia mają swój specyficzny klimat, który udziela się wszystkim.

Tak wiele wspaniałych rzeczy z duszą w jednym miejscu!

Nie sposób było przejść obojętnie wobec tylu wspaniałych produktów. Wielu z nas otwierało portfel dużo częściej, niż zaplanowało.

My pokazałyśmy nasze produkty po raz pierwszy, na tego typu wydarzeniu. Każde doświadczenie uczy- tym razem również nie było inaczej. Widząc piękne, kolorowe stoiska innych wystawców, widziałyśmy  o co należy dodatkowo zadbać następnym razem. Nasze stoisko nadrabiało jednak wyjątkowym zapachem, które zatrzymywało odwiedzajacych  i kusiło do poznania wszystkich naturalnych zapachów.

Najbardziej cieszyli klienci, którzy wracali do nas po kolejne produkty i tacy, którzy przychodzili, ponieważ spodobał im się zapach, zakupiony przez kolegę lub koleżankę.

Dzięki takim wydarzeniom zarówno artystyczne dyfuzory w postaci kul ceramicznych jak i naturalne perfumy do wnętrz, mogły zostać zauważone przez szersze grono klientów.

Kilka zdjęć naszego pachnącego centrum dowodzenia.

Podczas nietypowego jarmarku organizowanego przez Piotrkowską 217 naszą uwagę szczególnie przykuły trzy stoiska. To były perełki, które miały moc przyciągania. Kusiły wyjątkowymi, ręcznie wykonanymi produktami. Każde z tych stoisk robudzało pragnienia i przywodziło na myśł zarówno święta, jak i dzieciństwo.

Zacznę od kolorowych, błyszczących i arcy ciekawych ozdób wykonanych przez dwie uśmiechnięte dziewczyny prowadzące bloga: Siedem na dziewięć – czyli po sąsiedzku.

Widać, że dziewczyny żyją pasją tworzenia, a do tego uśmiechają się niemalże przez cały czas. Nie sposób przejść obojętnie obok ich stoiska, zresztą zobaczcie sami :).

Goście też są zawsze mile widziani 🙂

Obok nas były bardzo przytulne wyroby szydełkowe. To stoisko kusiło szczególnie dzieciaki, które co rusz sięgały po kolorowego i ciepłego przytulańca od przemiłej Basi. Jeśli chcecie zobaczyć wiecej z tej oferty to wpiszcie: Barbara warsztat rękodzieła, a na pewno znajdziecie ją na facebooku.

Na koniec o pięknych choinkach, które zawróciły w głowie. Na ten nietypowy pomysł wpadła właścicielka Mika Art Design. Nie dość, że urocze, to jeszcze wspaniale komponują sie w pomieszczeniach.

Według mnie to wyjątkowe produkty…

Niemalże co roku jarmarki bożonarodzeniowe przyciągają tłumy. Każdy znajduje tam coś dla siebie i dla bliskich. Atmosfera też wpływa na dobry nastrój, tak więc jeśli tylko gdzieś w okolicy znajduje się taki event, warto  założyć coś ciepłego, zabrać ze sobą parę miedziaków i wypatrywać, co ciekawego tym razem wyrosło na stoiskach