Upiec ciastka- niekoniecznie fit, do kieliszka wlać lampkę wina, włączyć swój ulubiony zapach lawendy z cytrusami Lavee i czas zatrzymuje się w miejscu.

W tym momencie nabiera sensu powiedzenie, że życie składa się z drobnych przyjemności. To one nadają naszemu życiu sens i  wartość.

Biegniemy na oślep  chcąc realizować cele ale zapominamy o tym, że droga do realizacji jest ważniejsza. To właśnie tutaj trwa życie.
Jak przystało na miłośnika lawendy , nadaje jej symboliczne formy i przedłużam jej akcenty na różne sposoby. Jest wiele osób mających słabość do tej przepięknej rośliny, dlatego akcenty lawendy znalazły się na kulach ceramicznych Madlennn.

Okazuje się, że to ceramiczne niebanalne rękodzieło jest doskonałym elementem dekoracyjnym. Nie wiem, która funkcja kul ceramicznych jest dla mnie ważniejsza: zapachowa czy ozdobna. Na szczęście nie muszę wybierać, ponieważ kula nie tylko staje się  dekoracyjnym elementem pożądania ale i emanuje wspaniałym zapachem na całe pomieszczenie.

To małe rzeczy tworzą klimat. Wystarczy zabrać z pokoju nasze dekoracje i ulubione elementy wystroju i zaraz widać, że pomieszczenie zaczyna robić się nijakie.
Zobacz jak Lavender wpisuje się w wystrój .