Wiele z nas zastanawiało się, czy można uzyskać efekt młodszej skóry dzięki odpowiednim kosmetykom. Większość skutecznych zabiegów  nie jest komfortowa, dodatkowo wymaga kilkukrotnego powtarzania, aby uzyskać  zamierzony efekt.

Niewiele jest kosmetyków, które w gąszczu takiego morza różnorodności zachwycają na wielu płaszczyznach. Do takich wyjątkowych i niezwykle luksusowych produktów należy krem Authent II firmy Menard.

Z niezwykłym dystansem podchodzę do kolejnych nowości, głównie z powodu wyjątkowego nasycenia rynku produktami do pielęgnacji i nie ukrywam, że również z powodu obietnic bez pokrycia, nie zachwycam się każdą szumnie zapowiadaną nowością.

Tym razem czułam, że krem nie tylko jest podany w opakowaniu godnym produktu luksusowego. Tym razem  zawarość opakowania jest na dużo większym poziomie.

 

Za co można pokochać Authent II i co stoi za jego skutecznością.

Na początku warto rozróżnić kosmetyki, które lubimy od tych, które są skuteczne.

Zdarza się, że jedno i drugie idzie w parze, ale niekoniecznie jest to reguła.

Gdy tylko weźniesz w dłonie luksusowe pudełeczko tego wyjatkowego kremu, czujesz się wyróżniona. Każdy szczegół jest tu dopracowany do perfekcji. Złoto od zawsze było kolorem luksusu, natomiast w przypadku kremu Authent jest zaprezentowane w bardzo lekki sposób. Mamy wrażenie, że krem zawieszony jest w przestrzeni.

No dobrze…teraz o tym co widzimy i czujemy, gdy tylko otworzymy krem.

Trzy wyjątkowo ważne cechy kremu:

Zapach: wyjątkowy, lekki, kobiecy i delikatny

Pierwsze wrażenie kontaktu związane jest z jego zapachem. Delikatny, kobiecy i naprawdę lekki. To zapach, który powoduje, że wiele z nas nawet w trakcie dnia nakłada krem po raz drugi. Na szczęście firma wyszła również naprzeciw takim potrzebom i odtworzyła zapach kremu. Można kupić zapach w małych flakonikach, dzięki temu krem zostaje na dłużej.

MENARD Authent 50ml EDP_visual

Konsystencja

Krem doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jest wyjątkowo wydajny i ma bardzo przyjemną konsystencję. Nakładamy naprawdę niewielką ilość, którą rozprowadzamy po całej twarzy delikatnie wklepując w skórę.

IMGP0103

Pudełko

Opakowanie przyciąga wzrok  i jest zapowiedzią najwyższej jakości produktu. Czujemy, że jesteśmy rozpieszczani od pierwszych chwil.

Skuteczność kremu Authent II

Skuteczność tego luksusowego kremu została uzyskana dzięki długoletnim badaniom i intensywnej pracy laboratorium firmy Menard.

Działanie luksusowego kremu Authent II pozwala skórze odrodzić się na nowo. Zaawansowany preparat, efekt wieloletnich badań laboratoriów biotechnologicznych japońskiej firmy Nippon Menard Cosmetic, nie tylko zapobiega redukcji komórek macierzystych, ale zwiększa ich liczbę, co skutkuje wzrostem produkcji nowych komórek naskórka oraz skóry właściwej. Pełna nowych komórek skóra odzyskuje młodość i energię.

Efekty działania kremu Authent II doskonale obrazuje poniższe zdjęcie.

 

 

działanie Authent IIZefekty działania kremu Authent

Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych  firmy Menard.

Co wchodzi w skład kremu Authent II?

Ekstrakt róży Semiplena 

Najważniejszy składnik kremu to ekstrakt róży Semiplena. To właśnie on  stał się kluczowym składnikiem najnowszego produktu laboratoriów badawczych firmy Menard: kremu Authent II, który rozszerzając SVA ( obszar życia komórek macierzystych ) zapobiega głównej przyczynie spadku liczby komórek macierzystych skóry.

 

Ekstrakt z nasion wiśni ptasiej

 

To kolejny wyjątkowo ważny składnik tego skutecznego kremu w walce ze starzeniem się skóry. To właśnie ten składnik wpływa na zwiększenie liczby komórek macierzystych w naszej skórze.

Nowy rozpuszczalny w tłuszczach ekstrakt  pięć razy bardziej wpływa na zwiększenie liczby komórek macierzystych skóry.

Ekstrakt z nasion zatwaru pangdahai = więcej komórek naskórka!

Stymuluje wytwarzanie komórek naskórka, zwiększając pięć razy jego zdolność do produkcji komponentów nawilżających.

Ekstrakt z nasion jęczmienia purpurowego = więcej komórek skóry właściwej!

Stymuluje wytwarzanie komórek skóry właściwej, zwiększając trzy razy jej zdolność do produkcji kolagenu.

 

Skuteczność w walce ze zmarszczkami- odpowiedni system transportowania składników w głąb skóry.

 

O skuteczności działania kremu decyduje odpowiednia technologia transportowania składników kremu tam, gdzie są one potrzebne.

Bez takiego rozwiązania nawet najbardziej skuteczne składniki nie mają możliwości zadziałać.

Mając na względzie uzyskanie maksymalnej skuteczności kremu zastosowano specjalne kapsuły transportujące zbudowane z elementów przypominających budową membranę komórki skóry i wykorzystujące technologię farmaceutycznego nośnikowania. Dzięki temu zamknięte w kapsułach ekstrakty z róży Semiplena oraz nasion wiśni ptasiej i jęczmienia purpurowego jeszcze skuteczniej przenikają do najgłębszych warstw skóry.

 

To wszystko sprawia, że krem jest wyjątkowo skuteczny w zatrzymywaniu młodości skóry. Działanie kremu można porównać do  profesjonalnych zabiegów kosmetycznych nakierowanych na spłycanie zmarszczek.

Wady kremu?

To produkt luksusowy i zawierający w swoim składzie substancje, które naprawdę działają. Za to wszystko musimy zapłacić odpowiednią cenę…

Produkt dostępny w Perfumeriach Quality Missala.