Wiosna wśród płatków śniegu? Właśnie powijana w szalik ciepłą kurtkę idę przez las i wącham zapach lasu w zimę, a potem zbliżam nadgarstek i czuję wiosnę.
Boże ! jakie to obłędne uczucie!


Zapach wiosennych kwiatów i aromatyczne owoce. Spring Flower-nazwa zobowiązuje…

Creed to wspaniały zapach nie tylko na letnią porę. Pierwszy kontakt ze skórą  nie powala na kolana.
Jak dla mnie trochę trąci tandetnymi zapachami z rynku.
To co dzieje się jednak z bukietem zapachowym perfum  Creed wraz z upływem czasu jest wspaniałą przygodą.
To jak przejście przez czarodziejski ogród nasycony zapachami wiosny. Nawet zimą możemy przywołać wiosnę…

na str
Kompozycję zapachową Creed Spring Flower otwierają akordy arbuza, jabłka i brzoskwini.  To one nadają niezwykłej świeżości, która od razu zniewala .

W kwiatowym sercu gości jaśmin i róża, a zmysłową podstawę tworzą nuty ambry i piżma. Ogólny aromat jest świeży, zalotnie romantyczny i niezwykle urokliwy.

Większość zapachów lekkich i owocowych to zapachy biorące nas w niewolę na chwilę. Po kilkunastu minutach zostawiają nas osamotnionych, właśnie wtedy gdy jesteśmy zachęceni  do dalszych wrażeń. Niestety zapach zazwyczaj wyczuwalny jest maksymalnie  3 lub 4 godziny. Taki był na przykład przepiękny Leau Ryokuei od Menard , przypominający świeży zapach trawy. Niestety cieszy mnie przez maksymalnie 3 godziny.

Dlaczego wybrałam akurat  te perfumy, aby o nich napisać?

Filozofia marki jest bardzo bliska mojego osobistego podejścia do zapachów. Creed, to firma, która  wybiera naturalne składniki najlepszej jakości zamiast tanich, syntetycznych alternatyw.

sunflowers-1719119_1920

 

Olivier Creed i jego syn Erwin Creed osobiście poszukują na całym świecie tych najczystszych składników i przetwarzają je ręcznie według tradycyjnej receptury. Właściciele dumni są z rodzinnego charakteru firmy i z oddania, z jakim tworzone są oryginalne perfumy najwyższej jakości.
Mając te perfumy i wąchając je, czujemy w nich energię. Takiej energii mogą dostarczyć tylko najczystsze naturalne składniki. Ciekawa jestem Waszych opinii co do tego zapachu.