N
ajtrudniej zasłużyć na ludzki szacunek. Na ten niewymuszony i od serca. Na taki, który  rekompensuje wszystko co było trudne.
Ten moment, gdy ktoś patrzy na to co zrobiłeś z błyskiem w oku i ze spontaniczną radością, jest wart wszelkich starań. Jest to cenniejsze niż pieniądze.


Doświadczyłam tego wspaniałego uczucia. To magia kul ceramicznych i wspaniałych  naturalnych perfum do wnętrz.

Wczorajsze słowa : Szef nie może się doczekać kolejnego zapachu- zaparły mi dech i zakręciły łezkę w kąciku oka.
Niby nic, a dla mnie to dużo.
Trudno mówić inaczej niż dobrze o swoim produkcie. Jeśli jednak nasi klienci ot tak po prostu go doceniają, punkt patrzenia na świat zmienia się na dużo pozytywniejszy. Noc tak nie motywuje i nie dodaje energii do dalszych działań jak docenienie naszej pracy.
To doskonałe uczucie czując  jak zapach Lavee  otula cały hol restauracji, a kula, która emituje zapach skupia na sobie swoją uwagę. Delikatnie rozświetla swoim blaskiem i ciepłem te gustowne pomieszczenia.
Czas się zatrzymuje i nikomu nie chce się stąd wychodzić.

Lavee

na strone

O to  właśnie chodzi zarówno właścicielom, obsłudze jak i mnie. Przepiękny zapach naturalnych perfum do wnętrz pozwala zawisnąć na moment w sferze doznań zapachowych i niesamowitej przyjemności. To wszystko tworzy emocje i ten klimat…
Ja wychodzę,  ponieważ na mnie już czas. Przepiękny zapach zostawiam za drzwiami Dworu Polskiego. Nie jest mi jednak smutno, ponieważ już za pół godziny będę w domu, otworzę drzwi i już od progu oczaruje mnie  zapach słodkiej pomarańczy, którą tak uwielbiam w postaci Mystery Orange.