To potrzeba jest matką wynalazku, a głos innych i ocena rzeczywistości punktem wyjścia doskonałych produktów. Tak powstały przepiękne naturalne zapachy do pomieszczeń. Każdy z nich przenosi Cię na skrzydłach przyjemności do świata wrażeń i zmysłów.

Uczucie niezmąconego spokoju i wszechogarniające odczucie przyjemności- tak możesz się poczuć wybierając jeden z zapachów do wnętrz Madlennnhandmade.
Innym razem przepełnia nas energia, tak bardzo potrzebna do kończenia ważnych dla nas projektów- ta właściwość z kolei jest oferowana przez inny zapach z gamy naturalnych perfum do wnętrz.
Każdy zapach równa się innym korzyściom i wrażeniom zmysłowym.

To co przemawia za tymi produktami to ich skład-tylko naturalne olejki eteryczne, które zostały tak ze sobą połączone aby zniewolić zapachem i dać coś więcej.

Na wachlarz potrzeb, które pojawiają się w ciągu każdego dnia mamy do dyspozycji specjalnie skomponowane naturalne zapachy do wnętrz.
Aby emisja zapachu była efektywna rekomenduję używać zapachów Madlennnhandmade wraz ze specjalnie zaprojektowanymi kulami ceramicznymi.
Jak uzyskać intensywny i trwały zapach w domu?

Kule ceramiczne Madlennn to ceramiczna dekoracja, która została zaprojektowana tak aby w efektywny sposób generować zapach. Dzięki niej uzyskujemy intensywny, trwały a do tego zdrowy zapach w całym pomieszczeniu. System podgrzewający zamontowany w ceramicznej kuli zapachowej uwalnia zapach naturalnych perfum do wnętrz, nie zmieniając przy tym ich właściwości aromaterapeutycznych.
Do wyboru dla klienta przygotowano dwie linie kul ceramicznych Madlennn.:
-artystyczne kule Madlennn, które są ceramicznym rękodziełem
-kule z linii Madlen Home –przystępna cenowo kula ceramiczna o walorach dekoracyjnych i emitujących zapach.

Nie ma produktu, który w tak doskonały sposób łączyłby ze sobą dwie niezmiernie ważne funkcje: zapachową i dekoracyjną.
Kto raz spróbuje używać zapachów naturalnych emitowanych przez kule wie jak bardzo jakość i piękny zapach przekłada się na odpoczynek w zaciszu domowym.