Ból brzucha na samą myśl o Poniedziałku  dawno mam już za sobą. Dużo mnie kosztowało, aby znaleźć się w tym miejscu, gdzie jestem, ale było warto.

Wcale nie dla worka pieniędzy- tego jeszcze nie mam

To co mam nie jest szczytem moich marzeń ale śpię już spokojnie.

Postaw na to co lubisz robić.

Już jakiś czas temu postawiłam na to co lubię robić. Dwie dziedziny, z których nie chciałam zrezygnować: tworzenie zapachów i teambuildingi dla firm. To dwie różne dziedziny  i każda z nich wnosi do mojego życia coś innego.

Chcemy przeżyć nasze życie po swojemu, wykorzystywać to co daje świat, doświadczać i próbować. Większość z nas nie chce żyć tak jak mu się życie ułożyło. Oczekujemy czegoś więcej. Pasja sprawia, że nasze życie nabiera kolorów, wyzwalają się pozytywne emocje i po prostu chce nam się więcej.

Wiem, że często lubię się czuć jak dziecko. Taką możliwość stwarza mi praca  przy projektowaniu integracji dla firm i team buildingów.

Chcemy przeżyć nasze życie po swojemu, wykorzystywać to co daje świat, doświadczać i próbować. Większość z nas nie chce żyć tak, jak mu się życie ułożyło. Oczekujemy czegoś więcej. Pasja sprawia, że nasze życie nabiera kolorów, wyzwalają się pozytywne emocje i po prostu chce nam się więcej.

Integracja dla firm-wyzwanie dla kreatywności

Stworzenie ciekawego szkolenia integracyjnego jest wyzwaniem ale i wspaniałą przygodą.

Gdy tylko mam okazję rozmawiać ze znajomymi pytają, skąd u nas  tyle pomysłów, na tak oryginalne integracje dla pracowników. Większość  widzi  stworzenie dobrej gry scenariuszowej jako skomplikowane zadanie, natomiast kluczem jest fantazja i pomysł.

Mam to szczęście, że sama dobieram ludzi, z którymi pracuję. Razem z moją wspólniczką doskonale się uzupełniamy. To jest kluczem do sukcesu w naszym przypadku.  Nie można  być najlepszym we wszystkim. Jestem artystycznym duchem i nie przywiązuje wagi do szczegółów, za to moja wspólniczka wręcz przeciwnie.  To właśnie bardzo często ona zajmuje się  dopracowaniem rozwiązań organizacyjnych i pamięta o detalach. To bardzo ważne w naszej pracy i za to ją uwielbiam.

Obie kochamy tworzyć ciekawe gry na team buildingi i oryginalne ćwiczenia na szkolenia integracyjne.

Czasem pomysł przychodzi po długim przegadaniu tematu i szkicowaniu wielu rozwiązań, innym razem pod prysznicem lub na spacerze. Inspiracją jak się okazuje jest nawet mech leśny…:)

Wiele lat temu zastanawiałam się czy rzucić pracę i budować coś swojego. Dla wszystkich tych, którzy mają pomysł i czują, że tu gdzie są marnują swoje życie  poniżej kilka rad:

Stwórz swój plan realizacji i konsekwentnie go realizuj.

Samodyscyplina na każdym etapie realizacji planu. Gdy wkraczasz na ścieżkę realizacji życia z pasją, sam musisz kontrolować swoje działania i postępy.

Bierz odpowiedzialność za swoje sukcesy i porażki. Kiedyś moja koleżanka powiedziała słowa, które głęboko wryły mi się w pamieć ,, każdy niesie swoje życie na własnych rękach’’. Choć czasem wydaje się, że nie mamy na nie wpływu, jedyną drogą jest odpowiedzialność za swoje decyzje.

Słuchaj siebie. Stań i na chwilę posłuchaj intuicji, wewnętrznego głosu, głosu Boga (bez względu na wierzenia). Zapytaj sam siebie, czego naprawdę potrzebujesz, czego chcesz i jak możesz to osiągnąć.

Włącz pozytywne myślenie. Zapomnij o tym,że jest przereklamowane bo ono działa. Negatywne myśli nie pchną Cie do przodu. Twoja dziura nieszczęść nie zmniejszy się od ciągłego patrzenia na nią.

Wykorzystuj każdą okazję aby realizować swoje marzenie.

Otaczaj się ludźmi, którzy coś wnoszą w Twoje życie. Spraw, by oni też mogli czerpać od Ciebie to czego im brakuje.

Na koniec-działaj!

Jeśli  zaciekawiło Cię, co robimy lub chcesz, aby w Twojej firmie zrealizować ciekawą grę w terenie , team building dla pracowników lub nietypowy event poniżej masz kontakt. Po prostu napisz