Ból brzucha na samą myśl o Poniedziałku  dawno mam już za sobą. Dużo mnie kosztowało, aby znaleźć się w tym miejscu, gdzie jestem, ale było warto.

Wcale nie dla worka pieniędzy- tego jeszcze nie mam 🙂

To co mam nie jest szczytem moich marzeń ale śpię już spokojnie.

Postaw na to co lubisz robić.

Już jakiś czas temu postawiłam na to co lubię robić. Dwie dziedziny, z których nie chciałam zrezygnować: tworzenie zapachów i teambuildingi dla firm. To dwie różne dziedziny  i każda z nich wnosi do mojego życia coś innego.

Chcemy przeżyć nasze życie po swojemu, wykorzystywać to co daje świat, doświadczać i próbować. Większość z nas nie chce żyć tak jak mu się życie ułożyło. Oczekujemy czegoś więcej. Pasja sprawia, że nasze życie nabiera kolorów, wyzwalają się pozytywne emocje i po prostu chce nam się więcej.

Wiem, że często lubię się czuć jak dziecko. Taką możliwość stwarza mi praca  przy projektowaniu integracji dla firm i team buildingów.

 

Chcemy przeżyć nasze życie po swojemu, wykorzystywać to co daje świat, doświadczać i próbować. Większość z nas nie chce żyć tak, jak mu się życie ułożyło. Oczekujemy czegoś więcej. Pasja sprawia, że nasze życie nabiera kolorów, wyzwalają się pozytywne emocje i po prostu chce nam się więcej.

Integracja dla firm-wyzwanie dla kreatywności

Stworzenie ciekawego szkolenia integracyjnego jest wyzwaniem ale i wspaniałą przygodą.

Gdy tylko mam okazję rozmawiać ze znajomymi pytają, skąd u nas  tyle pomysłów, na tak oryginalne integracje dla pracowników. Większość  widzi  stworzenie dobrej gry scenariuszowej jako skomplikowane zadanie, natomiast kluczem jest fantazja i pomysł.

Mam to szczęście, że sama dobieram ludzi, z którymi pracuję. Razem z moją wspólniczką doskonale się uzupełniamy. To jest kluczem do sukcesu w naszym przypadku.  Nie można  być najlepszym we wszystkim. Jestem artystycznym duchem i nie przywiązuje wagi do szczegółów, za to moja wspólniczka wręcz przeciwnie.  To właśnie bardzo często ona zajmuje się  dopracowaniem rozwiązań organizacyjnych i pamięta o detalach. To bardzo ważne w naszej pracy i za to ją uwielbiam.

Obie kochamy tworzyć ciekawe gry na team buildingi i oryginalne ćwiczenia na szkolenia integracyjne.

Czasem pomysł przychodzi po długim przegadaniu tematu i szkicowaniu wielu rozwiązań, innym razem pod prysznicem lub na spacerze. Inspiracją jak się okazuje jest nawet mech leśny…:)

Wiele lat temu zastanawiałam się czy rzucić pracę i budować coś swojego. Dla wszystkich tych, którzy mają pomysł i czują, że tu gdzie są marnują swoje życie  poniżej kilka rad:

  • Stwórz swój plan realizacji i konsekwentnie go realizuj.

 

  • Samodyscyplina na każdym etapie realizacji planu. Gdy wkraczasz na ścieżkę realizacji życia z pasją, sam musisz kontrolować swoje działania i postępy.

 

  • Bierz odpowiedzialność za swoje sukcesy i porażki. Kiedyś moja koleżanka powiedziała słowa, które głęboko wryły mi się w pamieć ,, każdy niesie swoje życie na własnych rękach’’. Choć czasem wydaje się, że nie mamy na nie wpływu, jedyną drogą jest odpowiedzialność za swoje decyzje.

 

  • Słuchaj siebie. Stań i na chwilę posłuchaj intuicji, wewnętrznego głosu, głosu Boga (bez względu na wierzenia). Zapytaj sam siebie, czego naprawdę potrzebujesz, czego chcesz i jak możesz to osiągnąć.

 

  • Włącz pozytywne myślenie. Zapomnij o tym,że jest przereklamowane bo ono działa. Negatywne myśli nie pchną Cie do przodu. Twoja dziura nieszczęść nie zmniejszy się od ciągłego patrzenia na nią.

 

  • Wykorzystuj każdą okazję aby realizować swoje marzenie.

 

  • Otaczaj się ludźmi, którzy coś wnoszą w Twoje życie. Spraw, by oni też mogli czerpać od Ciebie to czego im brakuje.

 

  • Na koniec-działaj!

Jeśli  zaciekawiło Cię, co robimy lub chcesz, aby w Twojej firmie zrealizować ciekawą grę w terenie , team building dla pracowników lub nietypowy event poniżej masz kontakt. Po prostu napisz 🙂

KONTAKT