imag3655_1

 

 

To jeden z najpiękniejszych zapachów, które znam. Odkąd poznałam zapach z rodziny perfum M. Micallef  Royal Musca, nie wyobrażam sobie aby nie było go w moim zasięgu.

royal-muska-glowne

Każdy zapach ma swoją osobowość i każdy jest inny.
Długo zbierałam się aby opisać ten zapach. Tak wiele pozytywnej energii pojawiało się, gdy czułam na sobie zapach tych perfum, że musiałam poczekać. Czekanie pozwoliło mi na skrystalizowanie się odczuć dotyczących osobowości  tego niesamowitego zapachu.

Jakie są perfumy Royal Musca M. Micallef?

To manifest kobiecości i delikatności. To perfumy, które rzucają dyskretny urok. Zupełnie jak piękna i czerpiąca szczęście z każdej chwili kobieta. Wąchając ten zapach czujemy spokój i leniwe aromaty ylang ylang, które otoczone są gamą idealnie dobranej kompozycji maliny, brzoskwini róży a nawet piżma.

Podstawowe akordy perfum Royal Musca:

Nuta głowy: brzoskwinia, malina i róża turecka
Nuta serca: ylang ylang, piżmo , nuty drzewne
Nuty bazy: benzoes i białe piżmo
Współtwórcą perfum jest perfumiarz, którego podziwiam za pasje i za pogodę ducha. Miałam okazję go poznać osobiście.

_mg_4259

To oczywiście  Geoffrey Nejman.  Drugim perfumiarzem, którego dzieło podziwiam pisząc ten tekst  jest znany perfumiarz Jeane-Claude Astier.
Perfumy top bardzo indywidualna sprawa. Ja jestem w okowach tego zapachu…Gorąco polecam aby  mieć z nim bliskie spotkanie.

Tak jak potrzebujemy różnych osobowości wokół nas abyśmy się wewnętrznie rozwijali tak mamy potrzebę otaczania się różnymi zapachami.