Kula Black Space

Uwielbiamy biel i stylizację pomieszczeń, które mają w sobie moc ściągania spojrzeń, emanują klasyczną elegancją, a do tego są nietuzinkowe.
Stworzyłyśmy  kulę zapachową, przeznaczoną do wnętrz o kolorystyce   opartej na odcieniach bieli.

Black Space to wzór niezwykle elegancki, luksusowy, a do tego z pazurem.
Pierścień kuli i brązowy wzór,  burzy rutynę i łamie schematy. Z racji użycia dwóch kolorów, ta kula doskonale współgra zarówno z ciemnymi tłami jak i z wnętrzami gdzie dominuje biel.
To jej ogromna zaleta. Black Space to połączenie klasycznej elegancji z dozą tajemnicy. To jasny piorun na ciemnym niebie.

Kula Grean Earth

Pozytywne, pełne dobrej energii przedmioty, są niezbędnikiem w naszych domach.
Inspiracją do stworzenia tej kuli, są niezwykłe chwile i emocje, które chcemy zatrzymać na dłużej. Zamysłem stworzenia Green Earth  jest wywołanie pozytywnych i ciepłych emocji, stworzenie dobrej aury  i generowanie niepowtarzalnej atmosfery  w domu.
Ta kula jest propozycją dla ludzi czerpiących z życia garściami i upijających się  nim z każdym oddechem. Pozytywnie zakręceni, na pewno zwrócą uwagę na propozycje Green Earth. Ta propozycja to doskonały element wystroju pokojów dla dzieci i nastolatek.
Zapachy, które proponowane są do tych kul bazują na nutach cytrusów, wanilii, róży, jaśminu i ylang ylang itp. To cała gama impresjonistycznych ciepłych zapachów, które  dopełnią stworzenie ciepłej  atmosfery w pomieszczeniu.

Kula Hypnotica

Są wnętrza, które hipnotyzują swoim urokiem, melodie, które od pierwszych nut podbijają nasze dusze i przedmioty od których nie można oderwać wzroku. Takim zjawiskowym przedmiotem jest kula zapachowa Hypnotica.
Inspiracją do stworzenia tej kuli, były nieregularne kręgi, które zobaczyłam na jednym z obrazów, podróżując po naszym wybrzeżu. Postanowiłam ubrać jedną z moich kul w podobny wzór. Hypnotica jest luksusową i wyjątkową kulą, która pasuje do wystroju wielu wnętrz. Jej ponadczasowy wzór ubiera w elegancję wiele pomieszczeń. Jest doskonałym elementem wystroju zarówno ciepłych domowych wnętrz, sal konferencyjnych i restauracyjnych. To dobry wybór również   dla pomieszczeń o klasycznym, stonowanym wystroju.
Kolejnymi wariacjami Hypnotici będą jej różne barwy.