Są rzeczy, których zazdrościmy innym kobietom. Jest ich sporo. Jedną z takich rzeczy jest niewątpliwie zapach. To właśnie zapach unosi sie niczym aureola nad nami i dodaje nam uroku. Chcemy, aby ten zapach unosił się jak najdłużej, najlepiej przez cały dzień. O tym jak długo unosi się wokół nas zapach decyduje wiele czynników.

Kto nie chiałby  kusic zapachem przez cały dzień? To wzmacnia nasza atrakcyjność, wywołuje zazdrosne spojrzenia kobiet , a co najważniejsze poprawia nam nastrój.

Chcemy, aby każde zbliżenie do nas przyprawiało o bicie serca. Nie ważne  czy to  będzie serce zazdrosnej koleżanki nie mogącej znieść, że jest już 13.00, a my ciągle pachniemy, czy przystojnego meżczyzny przechodzącego właśnie obok nas.

Jak zatem sprawić, aby pachnieć cały dzień?

Nie będę wyważać otwartych drzw, tylko przedstawie te najskuteczniejsze i sprawdzone sposób.

Nawilż ciało balsamem

Przed aplikacją perfum nawilż ciało balsamem lub kremem do ciała. Zrób to szczególnie w miejscach , gdzie spryskujesz perfumami. Nawilżona i odżywiona skóra dłużej zatrzymuje zapach perfum. To sprawdzony sposób i warto go stosować.

Nie pocieraj nadgarstków.

Nie pocieraj nadgarstków zaraz po spryskaniu ich perfumami.To błąd i zły zwyczaj. Możesz pocierać nadgarstki tylko, gdy używasz olejowych perfum.

Zadbaj o pachnące włosy.

Włosy doskonale wychwytują zapachy, szczególnie wtedy gdy są świeże, zaraz po kąpieli i wysuszeniu. Aby to zrobić w bezpieczny sposób spryskaj swoją szczotke do włosów ulubionymi perfumami, a następnie przeczesuj włosy.

Perfumetka Twoim najlepszym przyjacielem.

Nie ważne jak mała jest Twoja torebka. Maleńka perfumetka z Twoimi ulubionymi perfumami zawsze się tam zmieści. Jeśli chcesz odświeżyć zapach i dodać mu intensywności, wystarczy jedna porcja mgiełki i już ponownie jesteś w objęciach wspaniałego zapachu.

To cudowne uczucie, czuć od siebie piękny zapach cały dzień. Nie ważne, czy idziemy do pracy, czy na zakupy. Zapach dodaje nam pewności siebie i wpływa na pozytywny nastrój.