Perfumy, które zabierają w podróż, tworzą razem z naszym ekranem emocji swoją własną niepowtarzalną opowieść.

Nie, nie chcemy jej skończyć chcemy zobaczyć co jest za kolejnym zakrętem…

Mam kilka takich wyjątkowych perfum i na pewno Cypress Shade są w tej kategorii.

Cyprys Shade to nadzwyczajne perfumy grające w swojej własnej lidze.

Perfumy Cypryss Shade-doskonałe połączenie

To co mnie najbardziej zaskoczyło to wyjątkowo dobrze wplecione petitgrain, które wcale nie łatwo ułożyć z innymi zapachami. To ono między innymi nadaje w soczystym otwarciu ostrości, ale bardzo wykwintnej i niebanalnej.

Cypryss Shade to oczywiście również oud przewijający się przez całą kolekcję House of Oud. To on w tej kompozycji nadaje jej aksamitnej ogłady i elegancji.

To zapach bardzo złożony i mistrzowsko skomponowany.

Zielone, nieco zawadiackie oblicze z upływem czasu zmienia się w głębokie i ciepłe zaproszenie do ogrodu. Ogród, który otwiera przed nami Cypryss Shade nie pokazuje jednak od razu wszystkich swoich alejek.  Początkowo prowadzi nas aleją świeżych cytrusów i dzikich ziół, gdzie delikatny powiew wiatru i wyczuwalna nuta mimozy rozbudza ciekawość .

Nie kwiaty są jednak zwieńczeniem zapachu, bo to zapach drzewny. Drzewne akcenty sa tu jednak podane królewsko , a wszystko dzięki molekułom oudu.

No dobrze, jaki zatem skałd mają perfumy Cypryss Shade?

Skład:

Nuty głowy: cytryna, bergamotka, anyż gwiaździsty, mandarynka

Nuty serca: petit grain, mimoza, kolendra, mięta

Nuty bazy: cedr, wetiwer, oud

Trwałość: Perfumy średnio trwałe

Kategoria: kwiatowo-drzewna

Perfumy powstały w roku 2016 wśród zapachów kolekcji Klem Garden. Jego twórca Andrea Casotti sam mówi o tym, że perfumy zostały skomponowane dla miłośników zapachów nieoczywistych. Nie są to perfumy, które będą numerem 1 dla wszystkich. Miłośnikom zapachów wcale jednak na tym nie zależy. Zapach pisze na nas własne znaki dlatego nie zawsze jesteśmy gotowi na każdą ich odmianę i historie. Perfumy to bardzo indywidualne połączenie zapachu i tego co powstaje w naszej duszy. Dla mnie wyjątkowy zapach to zawsze emocje i fascynacja od pierwszych akordów aż do ostatniego brzmienia. Perfumy Cypryss Shade to moje nowe arcydzieło zapachowe.