Wiele osób sądzi, że ubezpieczenia i polisy na życie to temat podejmowany nieco na wyrost i produkty te zostały stworzone po to, by naciągnąć jak największą liczbę klientów na ich zakup.

Nie ma w tym ani ziarnka prawdy. Co prawda, ubezpieczenia i polisy to towar jak każdy inny i jako taki ma za zadanie się sprzedać, to rzecz oczywista. Nie uważajmy jednak, że polisa czy ubezpieczenie to towar dla naiwnych.
O przyszłość najlepiej zadbać już dziś, gdyż nigdy nie można przewidzieć, co ona przyniesie. Nie jesteśmy w stanie określić tego, co wydarzy się za godzinę, nie mówiąc już o dłuższej perspektywie.
Dla osób, które wolą się przygotować na niespodzianki losu, a te bywają nieprzyjemne, firma Skandia przygotowała bogatą i różnorodną ofertę. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę hasło: Skandia produkty, by przekonać się, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Warto obalić mit, że takie usługi są tylko dla bogatych. To nieprawda, na zabezpieczanie swojej przyszłości stać każdego i nie ma co ukrywać, jest to czynność bezcenna w perspektywie przyszłości.