Często bywa tak, że mimo ogromnych chęci i jeszcze większego zapału do pracy, coś Cię ogranicza. Mogą to być finanse, albo czas, a może brak przestrzeni? Chciałbyś oddać się spawaniu w przydomowym garażu, ale wciśnięcie kolejnego urządzenia na tej, i tak już niewielkiej przestrzeni graniczy chyba z cudem. Nie Ty jeden masz ten problem, i dlatego specjalnie z myślą o Tobie podobnych użytkownikach, stworzono urządzenia typu all in 1, dzięki którym zrealizujesz swoje plany bez uszczerbku na przestrzeni pracowni. Na czym polega ich działanie? Wyjaśniamy poniżej.

Niestety, brutalna prawda jest taka, że nie każdy z nas może sobie pozwolić na domek z przestronnym ogródkiem i garażem. Ale nie jest to powód do rozpaczy! Nawet jeśli jesteś dumnym posiadaczem nieco skromniejszego metrażu, nie jesteś zmuszony rezygnować z drobnych prac ręcznych. Jeśli prowadzisz przemysłowy zakład, zapewne potwierdzisz, że nawet w wielkiej hali liczy się każdy milimetr wolnej przestrzeni. Jedynie urządzenia wielofunkcyjne pozwolą Ci urządzić swoje miejsce pracy ekonomicznie i profesjonalnie zdjęcia dla dorosłych.

Zapewne jednakowo: i dla Ciebie, drogi amatorze spawalnictwa, i dla ciebie również, szanowny przedsiębiorco ważne jest, aby maksymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Jeśli nie dysponujecie gigantyczną halą i równie imponującym portfelem, urządzenia wielofunkcyjne będą dla Was idealnym rozwiązaniem. Sądzicie, że zależy Wam na jednej tylko funkcji? Zamierzacie jedynie spawać, a cięcie pozostawiacie komuś innemu? Pamiętajcie, nigdy nie wiecie, jakie wyzwania stawi przed zakładem przyszłość! Może pewnego dnia przyjdzie dokonać jakiejś drobnej naprawy, wymagającej przecięcia blach? Wówczas, nie pozostaje nic innego, jak opłacać innych fachowców i wydeptywać głębokie ścieżki, prosząc o przysługę. Tak, nikt tego nie lubi. Najlepiej jest działać tak, jak mawiał niegdyś nasz narodowy wieszcz, Adam Mickiewicz: „Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem„. Zdecydowanie: samowystarczalność to podstawa.

Z urządzeniem wielofunkcyjnym marki Stamos Germany jesteś nie tylko samodzielny, bo bez pomocy innych poradzisz sobie ze wszystkimi podstawowymi czynnościami, takimi jak spawanie oraz cięcie. Zyskujesz też oszczędność na przestrzeni. Przykładowo, urządzenie o nazwie T41-3w1 daje użytkownikowi kilka funkcji, a zajmuje tyle miejsca, co klasyczna spawarka, oferująca jedynie podstawową czynność spawania. Jego bogate wnętrze mieści aż trzy inne maszyny:

Przecinarkę plazmową CUT-40
Spawarkę inwertorową MMA 160A
Spawarkę TIG 160A

Jak widać, z urządzeniami wielofunkcyjnymi czekają Cię same korzyści. Ale to nie wszystko! Wybrane modele dostaniesz wraz z profesjonalną, automatyczną maską ochronną, która to zapewni Ci bezpieczną pracę, bez przeciążania wzroku. Szereg certyfikatów, wydajne wentylatory oraz szereg innych, bardzo przydatnych funkcji, jakie ukryto na tej stosunkowo niewielkiej powierzchni, sprawią, że będziesz spawać z uśmiechem na ustach!