Przykuć uwagę, zafascynować i stworzyć koktail z wyjątkowo przyjemnych emocji-to wielka sztuka. Potrafią to robić tylko niektóre perfumy. Kolekcja marki House Of Oud przyciąga wzrok – już od początku kusi wyjątkowymi butelkami.

Gra kolorów na butelkach i koncepcja postawienia na głowie, otwiera ciekawość na tyle, że od razu chiałam poznać, co kryje się w sercu flakonów.

Każdy zapach z tej kolekcji, który poznałam ma swoją nietypową osobowość i energię. Pierwsze zetknięcie się z marką i jej zapachami sprawił, że poczułam się, jak dziecko w sklepie z najsmacziejszymi łakociami świata. Były takie, które zachwycały od razu i niemalże od zaraz poprawiały nastrój, takie, które są kwintesencją zapachów luksusowych, a jednocześnie bardzo kobiecych. W kolekcji odnalazłam również  te tajemnicze, wciągające w swoją sieć, z każdym kolejnym oddechem.

The House of Oud- które z perfum  przedstawić?

Długo zastanawiałam się, który z zapachów chcę opisać. Już wiem…opiszę  wszystkie te, które wyjątkowo wgryzły się w moją duszę. Są wyjątkowe i z przyjemnością przeleję na papier moje odczucia, ich nuty zapachowe oraz informacje dla Was, odnośnie trwałości każdej z kompozycji.

Jest lato, dlatego zacznę od Emphaty  The Hous of Oud.

To perfumy, które należą do kategorii świeżych, soczystych, lekkich i bardzo romantycznych. Przy całej kobiecości kompozycji i jej lekkości mają jednak w sobie swój wyrazisty podpis.

Empathy The House of Oud

Krok po kroku, w miarę poznawania i wwąchiwania, rozwija się uczucie – miłość dojrzewająca. Drugi rodzaj wyjątkowej więzi z perfumami to strzał prosto w serce, od pierwszego wąchania. Tym razem piszę o takim właśnie zapachu.

Urzekły mnie te perfumy! Nie znalazłam w nich nic trudnego, szczególnie tajemniczego, ciekawych przemian z kaczątka w łabędzia, a jednak są po prostu piękne!

Perfumy doświadczamy emocjami i zmysłami-to jest najważniejsze. Empathy zachwyca i rozpieszcza od początku kobiecością, wyjątkowością i koktajlem wszystkiego co najpiękniejsze latem.

Co się dzieje, gdy wąchamy Empathy?

Już od pierwszych chwil otula nas wyjątkowa bryza soczystych owoców połączona ze słodkimi akordami kwiatów. Ciepły wieczór w zakątku ogrodu pełnego dojrzewających owoców kwiatów gruszy i czegoś co mocno pobudza nasze zmysły-taki właśnie jest początek.

Eliksir z owoców i kwiatów, stopniowo  w miarę upływu czasu przyjmuje gęstszą, a zarazem zmysłową postać-wszystko za sprawą wyjątkowej mieszanki piżma, tabaki i mistrzowsko  wplecionej żywicy benzoesowej . Do tej grupy dochodzi oud, który jest cechą charakterystyczną całej serii The House of oud.  W kompozycji Empathy , oud służy do zharmonizowania całego bukietu i nadania mu luksusowej deikatności i zmysłowości.

Jaki jest skład perfum Empathy?

Skład:

Nuty głowy: kwiaty gruszy, kwiaty maliny, indyjska dawana

Nuty serca: tabaka, akord malin

Nuty bazy: palone drewno, piżmo, żywica benzoesowa, jodła pospolita, oud z Papui

Empathy to zapach, który ułatwia zatrzymanie się oraz zwrócenie się w kierunku własnych emocji i odczuwania. Przyjemność i celebrowanie chwil, przy jednoczesnej świadomości własnego ja-z tym wszystkim kojarzy mi się Empathy.

Wybierając perfumy chcemy, aby zawładnęły naszym sercem, wybieramy je przede wszystkim  dla siebie. Są jednak takie sytuacje, gdzie  zależy nam, aby większosć osób była zachwycona zapachem.  Perfumy Empathy są taką właśnie kompozycją-od razu uwodzą tłumy.

Zapach w do kupienia w Polsce w Prefumeriach Missala oraz butikach zagranicznych.