Zapach jest bratem oddechu, nie możemy przed nim uciec…

Za pomocą zapachu nie tylko możemy w jednej chwili przenieść się w odległe miejsca, otoczyć się aurą wspomnień ale również odświeżyć swój dom.

Brzydkie zapachy w naszym domu są niejednokrotnie powiązane z bakteriami w powietrzu. Jest wiele olejków, które mają silne właściwości bakterio i grzybobójcze, a do tego w odpowiednim połączeniu mają moc odświeżania powietrza w naszych domach.
Zapachy pozwalające pozbyć się brzydkich zapachów pomieszczeń zazwyczaj są dużo intensywniejsze. Wybierając zapach, który chcemy rozprzestrzenić w pomieszczeniu dobrze jest dobrać go do siebie. Przede wszystkim warto się upewnić, że nie mamy uczulenia na składniki zapachu. Nawet jeśli zapach jest w 100 procentach naturalny, to na poszczególne olejki eteryczne możemy być uczuleni. Wtedy trzeba znaleźć inne kompozycje.
W każdej kompozycji zapachowej prym wiodą najsilniejsze nuty. To one decydują o charakterze zapachu.
Jeśli ktoś nie lubi zapachu mięty, to użycie kompozycji, gdzie prym wiedzie właśnie ten olejek eteryczny, będzie bardzo złym pomysłem.
Dziś przedstawię dwie bardzo skuteczne kompozycje do pomieszczeń. Pierwsza propozycja to mocno orzeźwiający zapach, gdzie prym wiedzie mięta.
Scandal Mint wymiecie bakterie i sprawi, że w całym pomieszczeniu będzie wyczuwalna świeża mięta otulona Scandall mint1
Jeśli chcesz zrobić zapach, który skutecznie zabije inne zapachy i odświeży pomieszczenie, to jest to naprawdę dobry wybór.

Druga, zupełnie odmienna propozycja to zapach, który wywołuje nieskrępowane emocje.

zapach sweet inspire
To zapach, który zwraca na siebie uwagę i którego możesz użyć do uwodzenia swojego partnera. Oparty jest na zupełnie innej bazie. Tu wyczuwalne są kwiatowo-cytrusowe akordy. Nie do przecenienia jest zapach róży i jaśminu i ylang ylang, które nadają ton tej kompozycji zapachowej. To zapach do pomiesczeń, który jest intensywnie wyczuwalny i polecany dla osób gustujących w kwiatowych i słodkich zapachach.